Cena při obsazení :   2 osob 900 kč/noc, 3 osob 1100 kč/noc, 4 osob 1200 kč/noc. Minimální délka pobytu dvě noci. Od 1.7. do 1.9. pouze týdenní pobyty (rekreační poplatek 10kč/osoba/noc).

Apartmány Český ráj

Apartmány Na Špici – ubytování v Českém ráji, je skvělým místem pro rodinnou rekreaci, cyklo - nadšence , turisty a pro všechny,kteří i obdivují přírodu.

Naše ubytování se nachází v malé obci Loktuše na úpatí nejvyšší hory Českého ráje Kozákov a 300 metrů pod hradem Rotštejn.

Nabízíme dva třípokojové apartmány s kuchyní , každý pro čtyři osoby. A čtyři 2-lůžkové pokoje.

Pokoje i apartmány mají  vlastní koupelny a plochou TV.

V každém apartmánu jsou dvě manželské postele (Apartmán A1 , oddělené spaní  ve dvou místnostech s možností zavřít dveře pro soukromí,  Apartmán A2  nabízí dvě samostatné ložnice s manželskou postelí a vlastní koupelnou).

Dále kuchyňka se sklokeramickou deskou, ledničkou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, nádobím , příbory a kuchyňským setem.

Plochou TV na zdi plus SAT, pohovkami či křesly, dále povlečení a ručníky.

Pro hosty zde máme velkou zahradu se vzrostlými stromy, které mi horkých dnech nabízí příjemný stín, s prostornou pergolou , která plynule navazuje na terasu k bazénu s lehátky , dále ohniště i gril a pro děti trampolínu.

Parkování je k dispozici na vlastním oploceném parkovišti u zahrady,které je opatřeno uzamykatelnou bránou,kola je možno uschovat v garáži.

Ubytování v pokojích

2 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízení a TV

Ubytování v apartmánech

2 rodinné apartmány s vybavenou kuchyňkou, TV + SAT

Oplocená zahrada

terasa s lehátky a bazénem, ohniště i grill, pro děti trampolína