Cena při obsazení :   2 osob 1000 kč/noc, 3 osob 1200 kč/noc, 4 osob 1600 kč/noc. Minimální délka pobytu dvě noci. Od 1.7. do 1.9. pouze týdenní pobyty (rekreační poplatek 10kč/osoba/noc).

Apartmány Český ráj

Apartmány Na Špici – ubytování v Českém ráji, je skvělým místem pro rodinnou rekreaci, cyklo - nadšence , turisty a pro všechny,kteří i obdivují přírodu.

Naše ubytování se nachází v malé obci Loktuše na úpatí nejvyšší hory Českého ráje Kozákov a 300 metrů pod hradem Rotštejn.

Nabízíme dva třípokojové apartmány s kuchyní , každý pro čtyři osoby. A čtyři 2-lůžkové pokoje.

Pokoje i apartmány mají  vlastní koupelny a plochou TV.

V každém apartmánu jsou dvě manželské postele (Apartmán A1 , oddělené spaní  ve dvou místnostech s možností zavřít dveře pro soukromí,  Apartmán A2  nabízí dvě samostatné ložnice s manželskou postelí a vlastní koupelnou).

Dále kuchyňka se sklokeramickou deskou, ledničkou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, nádobím , příbory a kuchyňským setem.

Plochou TV na zdi plus SAT, pohovkami či křesly, dále povlečení a ručníky.

Pro hosty zde máme velkou zahradu se vzrostlými stromy, které mi horkých dnech nabízí příjemný stín, s prostornou pergolou , která plynule navazuje na terasu k bazénu s lehátky , dále ohniště i gril a pro děti trampolínu.

Parkování je k dispozici na vlastním oploceném parkovišti u zahrady,které je opatřeno uzamykatelnou bránou,kola je možno uschovat v garáži.

Ubytování v pokojích

2 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízení a TV

Ubytování v apartmánech

2 rodinné apartmány s vybavenou kuchyňkou, TV + SAT

Oplocená zahrada

terasa s lehátky a bazénem, ohniště i grill, pro děti trampolína

Ubytovací řád

UBYTOVACÍ ŘÁD
• Pobyt začíná v 14°°hod nástupního dne (nebo podle dohody) a končí v 09.30hod konečného dne pobytu.
• Po ubytování obdržíte jeden klíč od pokoje a jeden klíč od vchodu do budovy. Prosím ve vlastním zájmu zamykejte objekt, který slouží pouze pro  ubytované hosty, kteří mají také klíče jako Vy.
• Nepřemisťujte nábytek v pokoji či mimo něj.
• Jste v nekuřáckém objektu, proto respektujte zákaz kouření ve všech prostorách budovy.
• Pronajatý pokoj slouží výhradně ubytovaným osobám, návštěvy na pokoji nejsou dovoleny.
• Host je povinen uhradit ztrátu nebo poškození inventáře způsobenou během jeho pobytu v penzionu. (Za poškození inventáře se považuje také vaření na pokoji nebo kouření v objektu.)
• Hosté, kteří jsou ubytovaní v podkroví jsou povinni při opuštění pokoje zabezpečit okna proti možnosti napršení do pokoje. V opačném případě budou hradit náklady na odstranění vzniklé škody.
 
OBJEDNÁVKA
 
Ubytovatel přijímá rezervace e-mailem nebo telefonicky. Rezervace se stává závaznou zaplacením rezervační zálohy na pobyt. Doplatek ceny je splatný v hotovosti při ubytování nebo na účet před nástupem pobytu.
 
STORNO PODMÍNKY
 
Penzion je oprávněn účtovat storno poplatky u objednávek za následujících podmínek:
• písemně nebo e-mailem potvrzenou rezervaci je možno zrušit bez storno poplatku nejpozději 30 dnů před příjezdem pouze písemně nebo e-mailem. Z částky budou odečteny pouze nezbytné náklady se stornem spojené (cca500,-Kč)
• storno poplatky v případě zrušení rezervace od 30 do 10 dnů před ohlášeným příjezdem jsou 50 % z celkové ceny pobytu.
• storno poplatky v případě zrušení rezervace od 9 do 4 dnů před ohlášeným příjezdem jsou 75 % z celkové ceny pobytu.
• při zrušení rezervace méně než 4 dny před příjezdem nebo nenastoupení ubytování, či zrušení během pobytu je účtováno ve výši 100% z celkové ceny pobytu
 
V případě storna z důvodů neodvratitelných událostí (úmrtí v rodině, vážné onemocnění, živelná pohroma, nařízení vlády) se storno poplatek po vzájemné dohodě nemusí  účtovat. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem na adresu penzionu nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku. V případě storna z jiných vážných důvodů je po dohodě možná změna termínu pobytu.
 
ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ
1. Tyto podmínky jsou platné a účinné ode dne 1.ledna 2019.
2. Vztahy mezi objednatelem a ubytovatelem se řídí ustanovením těchto storno podmínek.
3. Storno podmínky se vztahují pouze na  potvrzené písemné objednávky (e-mail, dopis, formulář).
4. Zrušení objednávky pobytu lze provést pouze písemně (e-mail, dopis ).
5. Ubytovatel vrátí ubytovanému zálohu sníženou o stornovací poplatek nejpozději do 14 dní po písemném oznámení ubytovaného o zrušení závazné rezervace
6. Tyto obchodní podmínky trvají i po ukončení ubytovací smlouvy mezi ubytovatelem a objednatelem.