Novinky
26.6.2019
Nová novinka
>>
26.6.2019
Nová novinka
>>
1.5.2016

Rodinná restaurace založena 1904

 

 

>>
1.5.2016
Nová novinka

Wifi Free

1.5.2016
Nová novinka

Počasí radar

Fotogalerie

Ubytování Turnov - Penzion  Na Špici

 

 

Vítám Vás na stránkách našeho rodinného penzionu.

Najdete nás 300 metrů pod hradem Rotštejn na který přímo navazují Klokočské skály s úžasnými výhledy na nejvyšší horu Kozákov. Pokud ji během pobytu u nás, a já věřím, že ano, navštívíte, odmění vás překrásný pohled na všechny dominanty ,který Český ráj nabízí, jako jsou Trosky, zámek Hrubá Skála,Valdštejn,  a mnoho dalších. Tam všude se můžete od nás vydat i na kolech, je to kousek :-). Dále naštívit Malou Skalu a hrad Frydštejn, na koloběžkách, které je možno zapůjčit i na téměř všechny cesty po okolí či pěšky.

V minulém roce jsme pro vás vybudovali nové třípokojové apartmány s kuchyní .Letos i pergolu pro příjemné letní posezení a bazén s terasou a lehátky pro osvěžění a relax během vašeho pobytu. Hosté mají k dispozici velkou zahradu s ohništěm, pro děti trampolínu a oplocené parkoviště v areálu zahrady.
Při rezervaci pobytu je možné si objednat snídani v ceně 110 korun za osobu/ den.

.

 

Od 1.7.20119 do 2.9.20119 je minimální délka pobytu tři noci.

 

 

Pro informace  a rezervace nás kontaktujte  přímo na penzionk@seznam.cz


Cena ubytování při kratším pobytu než pět nocí je 400,- Kč za osobu / noc při obsaní pokoje dvěma hosty.( Při obsaní jedním hostem je cen 500 korun za noc)

 

 

 

 

Na kole přímo od penzionu po celém Českém ráji.

Domluvíme vám vyjížďky na koni (od penzionu 3 km za 300,-Kč/hodina)  , tenisový kurt ( 1km od penzionu 50,-Kč/ 2 hodiny).

Celodenní zapůjčení kánoí (Celková cena půjčovného včetně doplňků a dopravy je  480 Kč.- přistavení a odvežení lodě-
(Do kánoe se vejdou dva dospělí + dvě malé děti.)Plavba na Jizeře ze Spálova do Dolánek - 8 km od penzionu.

 

Vítejte v nádherném prostředí Českého ráje.

Náš penzion se nachází v Mírové pod Kozákovem v Českém ráji, ve vzdálenosti asi 90 km od Prahy a 5km od Turnova směrem na Lomnici nad Popelkou.1 kilometr od hradu Rotštejn a Klokočských skal.Před penzionem je dostatek místa pro parkování i autobusů, ubytovaní hosté mají k dispozici garáž pro uschování kol či motocyklů. Další možnost parkování pro hosty je na vlastním oploceném pozemku za penzionem.

Kouzelné okolí návštěvníkům nabízí romantická sklaní města, impozantní hrady a zámky.

Turistickými stezkami protkané vyhlídky a rozhledny nabízí oku lahodící pohled do všech zákoutí Českého ráje.

Některé ukázky uvidíte v naší fotogalerii.

Vybavení a služby

K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje i s přistýlkou  a čtyřlůžkové apartmány. Všechny pokoje se sprchou a WC.

Rekreace a služby v okolí

Turistika, cykloturistika, v zimním období lyžování běžecké i sjezdové. Tipy na výlety: V blízkém okolí je zřícenina hradu Rotštejn, skalní město Klokočí s pískovcovými skalami a jeskyněmi, dále pak hora Kozákov, se 744m nejvyšší hora Českého ráje (s lyžařským vlekem, oblíbené místo pro paragliding, naleziště drahokamů, vyhlídková věž do Českého ráje, Krkonoš a Jizerských hor s panoramatickým výhledem). Památky: Zámek Hrubá skála, Zámek Hrubý Rohozec, Hrad Valdštejn, Hrad Kost, Zřícenina hradu Trosky, Pantheon Malá skála, Lázeňské středisko Sedmihorky, Rozhledna Černá studnice a další, vše v okruhu cca 20km.