• cs
  • en
  • de
Novinky
1.5.2016

Rodinná restaurace založena 1904

 

 

>>
1.5.2016
Nová novinka

Wifi Free

1.5.2016
Nová novinka

Počasí radar

Fotogalerie

Ubytování Turnov - Penzion & Restaurant Na Špici

 

Od 1.7.2016 do 2.9.2017 je minimální délka pobytu tři noci.

 

 

Objednávku pro kratší pobyty zasílejte přímo na penzionk@seznam.cz


Cena ubytování na jednu noc je 400,- Kč za osobu!!

 

Vítám Vás na stránkách našeho rodinného penzionu.

Naše rodinná tradice v pohostinské činosti již trvá 110 let,budeme velmi rádi,pokud využijete našich služeb,pochutnáte si na naši opravdu poctivé domácí kuchyni a ochutnáte třeba naše marinovaná žebra , která jsou fakt dobrá. Hosté mají k dispozici velkou zahradu s ohništěm a oplocené parkoviště v areálu zahrady.Pro děti houpačku a pískoviště a pro cyklisty úschovnu kol.

 

Snídaně pro hosty poskytujeme každý den, i když restaurace není v provozu pro veřejnost.

.

 

Od úterý do soboty je otevřena naše rodinná restaurace s denní nabídkou osmi hotových pokrmů a cca 30 jídel na objednávku.

 

Na kole přímo od penzionu po celém Českém ráji.

Domluvíme vám vyjížďky na koni (od penzionu 3 km za 300,-Kč/hodina)  , tenisový kurt ( 1km od penzionu 50,-Kč/ 2 hodiny).

Celodenní zapůjčení kánoí (Celková cena půjčovného včetně doplňků a dopravy je  480 Kč.- přistavení a odvežení lodě-
(Do kánoe se vejdou dva dospělí + dvě malé děti.)Plavba na Jizeře ze Spálova do Dolánek - 8 km od penzionu.

 

Vítejte v nádherném prostředí Českého ráje.

Náš penzion se nachází v Mírové pod Kozákovem v Českém ráji, ve vzdálenosti asi 90 km od Prahy a 5km od Turnova směrem na Lomnici nad Popelkou.1 kilometr od hradu Rotštejn a Klokočských skal.Před penzionem je dostatek místa pro parkování i autobusů, ubytovaní hosté mají k dispozici garáž pro uschování kol či motocyklů. Další možnost parkování pro hosty je na vlastním oploceném pozemku za penzionem.

Kouzelné okolí návštěvníkům nabízí romantická sklaní města, impozantní hrady a zámky.

Turistickými stezkami protkané vyhlídky a rozhledny nabízí oku lahodící pohled do všech zákoutí Českého ráje.

Některé ukázky uvidíte v naší fotogalerii.

Vybavení a služby

K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje i s přistýlkou, třílůžkové pokoje a čtyřlůžkové pokoje. Všechny pokoje se sprchou a WC. Ve společenské místnosti je i televize a satelit. Na přání je možno televizi se satelitním vysíláním zapojit i na pokoje. Velký sál s 250 místy k sezení lze po dohodě využít ke společenským akcím nebo slavnostem většího rozsahu. Restaurace nabízí českou kuchyni, myslivecké speciality i příležitostně vepřové hody.

Rekreace a služby v okolí

Turistika, cykloturistika, v zimním období lyžování běžecké i sjezdové. Tipy na výlety: V blízkém okolí je zřícenina hradu Rotštejn, skalní město Klokočí s pískovcovými skalami a jeskyněmi, dále pak hora Kozákov, se 744m nejvyšší hora Českého ráje (s lyžařským vlekem, oblíbené místo pro paragliding, naleziště drahokamů, vyhlídková věž do Českého ráje, Krkonoš a Jizerských hor s panoramatickým výhledem). Památky: Zámek Hrubá skála, Zámek Hrubý Rohozec, Hrad Valdštejn, Hrad Kost, Zřícenina hradu Trosky, Pantheon Malá skála, Lázeňské středisko Sedmihorky, Rozhledna Černá studnice a další, vše v okruhu cca 20km.